Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
L. Mikuláš
0:0
B. Bystrica
28.11.2021. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trenčín
0:0
Zvolen
28.11.2021. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovan
0:0
Poprad
28.11.2021. 16:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Gašpárek Róbert
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
L. Mikuláš
0:0
-:-, -:-, -:-
28.11.2021. 17:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
B. Bystrica
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes máme na programe 21. kolo Tipos extraligy, kde domáci Liptovský Mikuláš privíta hosťujúcu Banskú Bystricu. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch tímov.

HK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ:

Hokejisti Liptovského Mikuláša sa po devätnástich odohratých zápasoch nachádzajú na nepeknom 11. mieste so ziskom 16 bodov. Na svojom konte majú 3 výhry, 2 výhry po predĺžení, 3 prehry po predĺžení a 11 prehier v riadnom hracom čase. Naposledy vycestovali do Spišskej Novej Vsi, odkiaľ si odniesli 2 body po víťazstve po predĺžení 4:3.

HC 05 BANSKÁ BYSTRICA:

Banskobystričania sa v aktuálnom ročníku Tipos extraligy nachádzajú na 9. mieste so ziskom 19 bodov. Doteraz stihli odohrať len 16 zápasov s bilanciou 4 víťazstvá, 2 výhry po predĺžení, 3 prehry po predĺžení a 7 prehier v riadnom hracom čase. Aktuálne ťahajú sériu piatich zápasov bez víťazstva. Naposledy si zmerali sily s Michalovcami, ktorým podľahli 1:3.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná07. 12. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves
Základná10. 12. 202118:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad
Základná12. 12. 202118:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná20. 12. 202117:30POHC '05 Banská Bystrica - HC Košice
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves
Základná20. 12. 202118:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky
Základná22. 12. 202117:00STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná22. 12. 202117:30STHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná22. 12. 202117:30STHC Košice - HC Grotto Prešov
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 202119:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná26. 12. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná26. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná26. 12. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná26. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 12. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná26. 12. 202118:00NEHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 12. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná28. 12. 202118:00UTHK Poprad - HKM Zvolen
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná30. 12. 202117:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná30. 12. 202117:30ŠTHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná30. 12. 202117:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves
Základná30. 12. 202117:30ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov
Základná30. 12. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná04. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov
Základná04. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná04. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná06. 01. 202216:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná06. 01. 202216:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná06. 01. 202217:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná09. 01. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná09. 01. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná09. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice
Základná09. 01. 202218:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen
Základná14. 01. 202218:00PIHK Poprad - HC Košice
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves
Základná14. 01. 202218:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov
Základná16. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná16. 01. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Poprad
Základná16. 01. 202218:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná18. 01. 202218:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves
Základná18. 01. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná21. 01. 202218:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná21. 01. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná21. 01. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná21. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves
Základná23. 01. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná23. 01. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice
Základná23. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná23. 01. 202218:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná23. 01. 202218:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná28. 01. 202217:30PIHC Košice - HK Nitra
Základná28. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov
Základná28. 01. 202218:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná28. 01. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná28. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná30. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná30. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná30. 01. 202216:00NEHK Nitra - HKM Zvolen
Základná30. 01. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky
Základná30. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves
Základná30. 01. 202218:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná04. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná04. 02. 202218:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná04. 02. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná04. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov
Základná06. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves
Základná06. 02. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky
Základná06. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná18. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice
Základná18. 02. 202218:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná18. 02. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad
Základná20. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná20. 02. 202218:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná25. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice
Základná25. 02. 202218:00PIHK Poprad - HKM Zvolen
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky
Základná27. 02. 202218:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov
Základná04. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná04. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná04. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná04. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 03. 202217:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná04. 03. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 03. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves
Základná06. 03. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná06. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov
Základná06. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná06. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná06. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice
Základná31. 10. 202217:00POHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves
Základná07. 11. 202217:00POHK Poprad - HK Spišská Nová Ves
Základná23. 11. 202218:00STHC Nové Zámky - HC Košice
Základná23. 11. 202218:00STHC Grotto Prešov - HK Nitra
Základná26. 11. 202217:30SOHK Nitra - HK Poprad
Základná28. 11. 202217:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 11. 202218:00POHC Košice - HK Spišská Nová Ves

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
TímZSkóreB
1.Slovan2076:4942
2.Michalovce2055:5740
3.Zvolen2075:6039
4.Nitra1766:4833
5.Košice1761:4429
6.Prešov1851:6426
7.Trenčín1848:5723
8.Poprad1556:4922
9.B. Bystrica1644:5219
10.Spiš. N. V1743:5219
11.L. Mikuláš1946:6616
12.N. Zámky1946:6916
TímZVVPPPPGB
1.Žilina211315284:4646
2.Skalica201141492:5642
3.Topoľčany221221769:5441
4.Humenné211131673:4640
5.Martin211023671:6337
6.Dubnica21852671:6336
7.P. Bystrica21922856:6333
8.Trnava21742871:7531
9.Žiar21804954:6128
10.MK Slovan206221059:7524
11.Brezno205011441:8016
12.Levice204011546:7313
SR 1811011918:503
Aktualizované: 26.11.2021 23:59
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
TímZVVPPPPGB
1.Žilina211315284:4646
2.Skalica201141492:5642
3.Topoľčany221221769:5441
4.Humenné211131673:4640
5.Martin211023671:6337
6.Dubnica21852671:6336
7.P. Bystrica21922856:6333
8.Trnava21742871:7531
9.Žiar21804954:6128
10.MK Slovan206221059:7524
11.Brezno205011441:8016
12.Levice204011546:7313
SR 1811011918:503
Aktualizované: 26.11.2021 23:59
Tím ZVVPPPPGB
1.Ľubľana171203267:4139
2.Fehérvár181021564:4535
3.Innsbruck18840656:5432
4.Bolzano17821648:5229
5.Salzburg19662553:4232
6.Viedeň17731644:3828
7.Villach17623661:5625
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 22.11.2021 21:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Bleskovky

NY Islanders odložili pre koronavírus dva zápasy

Vedenie zámorskej NHL v sobotu oznámilo, že hokejistom New Yorku Islanders pre šírenie koronavírusu v mužstve odložilo dva zápasy. Islanders so Slovákmi Zdenom Chárom a Richardom Pánikom tak minimálne do konca novembra neodohrajú svoje naplánované stretnutia. Ide o nedeľný súboj na ľade rivala New Yorku Rangers, resp. utorkového duelu na ľade Philadelphie. Ostrovania mali už pred piatkovým domácim súbojom s Pittsburghom (0:1) na covidovej listine šesť hráčov, vrátane Cháru. Tím nemôže minimálne najbližšie tri dni ani trénovať, náhradné termíny odložených zápasov zverejní vedenie profiligy neskôr.
pred 2 hod. - TASR

Lantošiho gól nestačil, Linköping podľahol Timre 2:4

Slovenský hokejový útočník Róbert Lantoši sa strelecky presadil v drese HC Linköping v sobotňajšom zápase najvyššej švédskej súťaže. Jeho tím však prehral doma s Timrou 2:4. Lantoši skóroval v 58. minúte a znížil na 2:3. Linköpingu patrí v tabuľke 10. priečka. SHL - výsledky: Djurgarden Štokholm - Örebro 0:3, Färjestad - Växjö 4:3 pp a sn, Lulea - Malmö 4:0, Rögle - Leksand 1:4, Brynäs Gävle - Frölunda 3:4 pp, Linköping - Timra 2:4 /R. LANTOŠI (Linköping) 1+0/, Oskarshamn - Skelleftea 8:5.
včera o 20:45 - TASR

KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 3:4 po nájazdoch vo fínskej lige

Hokejisti tímu KooKoo Kouvola prehrali v sobotňajšom stretnutí fínskej najvyššej súťaže s Ilvesom Tampere 3:4 po nájazdoch. Naďalej však vedú súťaž o bod pred Oulu.
včera o 20:19 - TASR

Norimberg Ice Tigers - Schwenninger Wild Wings 2:3 pp a sn v 25. kole DEL

Hokejisti tímu Schwenninger Wild Wings so slovenským útočníkom Tomášom Záborským zvíťazili v piatkovom stretnutí 25. kola nemeckej DEL na ľade Norimbergu Ice Tigers 3:2 po samostatných nájazdoch. Jediným úspešným exekútorom v záverečnom rozstrele bol Bielorus Alexander Karačun, Záborský svoj nájazd nepremenil. výsledky: Pinguins Bremerhaven - Adler Mannheim 4:3, Düsseldorfer EG - ERC Ingolstadt 3:2, EHC Red Bull Mníchov - Krefeld Pinguine 3:4 pp a sn, Bietigheim Steelers - Eisbären Berlín 4:5 pp a sn, Norimberg Ice Tigers - Schwenninger Wild Wings 2:3 pp a sn.
26.11.2021 23:08 - TASR

Bern - Lausanne 3:2 v 28. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti HC Lausanne v zostave so slovenským obrancom Martinom Gernátom prehrali v piatkovom zápase 28. kola najvyššej švajčiarskej súťaže na ľade Bernu 2:3. výsledky: Ajoie - Rapperswil 2:5, Bern - Lausanne 3:2, Biel - Ambri-Piotta 3:2, Lugano - Fribourg 3:4 pp, Zug - Langnau 3:2 pp.
26.11.2021 22:35 - TASR

SaiPa s Okuliarom nestačila vo fínskej lige na Pelicans Lahti

Hokejisti SaiPa Lappeenranta v zostave so slovenským útočníkom Oliverom Okuliarom prehrali v piatkovom stretnutí fínskej Liigy s Pelicans Lahti 0:3. výsledky: Ässät Pori - Tappara Tampere 0:5, IFK Helsinki - Kärpät Oulu 4:2, Ilves Tampere - TPS Turku 2:5, JYP Jyväskylä - Sport Vaasa 2:1, KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 1:3, SaiPa Lappeenranta - Pelicans Lahti 0:3.
26.11.2021 20:21 - TASR

Linköping s Lantošim prehral s Leksandom 5:6 po nájazdoch

Tím HC Linköping v zostave so slovenským hokejistom Róbertom Lantošim prehral vo štvrtkovom zápase najvyššej švédskej súťaže s Leksandom 5:6 po samostatných nájazdoch. výsledky: Linköping - Leksand 5:6 pp a sn, Lulea - Brynäs 4:2, Malmö - Rögle 3:4 pp, Örebro - Frölunda 5:1, Skelleftea - Djurgarden 3:1, Timra - Färjestad 1:4, Växjö - Oskarshamn 1:2
25.11.2021 22:04 - TASR

Kölner Haie - Grizzlys Wolfsburg 3:1 v 25. kole nemeckej DEL

Hokejisti Kolína nad Rýnom zdolali vo štvrtkovom domácom stretnutí 25. kola najvyššej nemeckej súťaže Wolfsburg 3:1.
25.11.2021 21:48 - TASR

Líder z Třinca prehral na ľade posledného Zlína 1:2 pp, Marcinko 0+1

Hokejisti posledného Zlína zdolali v predohrávke 26. kola českej extraligy doma vedúci Třinec 2:1 po predĺžení. V čase 60:59 rozhodol Oscar Flynn, pri jedinom góle hostí asistoval slovenský útočník Tomáš Marcinko. Zlín dosiahol druhé víťazstvo za sebou a znížil manko na štrnáste Kladno na osem bodov.
25.11.2021 21:42 - TASR

TPS Turku - KooKoo 1:4 vo fínskej lige

Hokejisti TPS Turku v zostave so slovenským útočníkom Jurajom Slafkovským podľahli vo štvrtkovom zápase najvyššej fínskej súťaže na domácom ľade KooKoo 1:4. výsledok: TPS Turku - KooKoo 1:4
25.11.2021 19:54 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

28. 11. 2021
Slovan - Poprad o 16:00
Trenčín - Zvolen o 17:00
L. Mikuláš - B. Bystrica o 17:00
29. 11. 2021
N. Zámky - B. Bystrica o 18:00
30. 11. 2021
Spiš. N. V - Nitra o 18:00
01. 12. 2021
Košice - Trenčín o 16:00

Odohrané zápasy

26. 11. 2021
ZvolenN. Zámky
3:2REPORT
Spiš. N. VL. Mikuláš
3:4 PPREPORT
MichalovceB. Bystrica
3:1REPORT
25. 11. 2021
SlovanPrešov
5:0REPORT
23. 11. 2021
PopradZvolen
6:5REPORT
TrenčínSpiš. N. V
5:4 PPREPORT

Najviac bodov

Samuel TakáčSBA27 bodov
2.Harris B.SBA26
3.Svitana P.POP24
4.Rapuzzi W.SBA23
5.Chovan M.KOS22

Najlepší strelec

Pavel KlhůfekKOS11 gólov
2.Buček S.NIT11
3.Šiška J.NZA11
4.Varga R.NIT10
5.Harris B.SBA10

Najlepší brankár

Marcel MelicherčíkSNV93.9 perc
2.Williams D.MIC93.26 %
3.Riečický D.KOS93 %
4.Windsor C.SBA92.68 %
5.Honzík D.NIT92.13 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov